Syfony do brodzików i pryszniców. Syfon prysznicowy i brodzikowy niski

Wiele osób nie wyobraża sobie łazienki bez prysznica. Kąpiel pod gorącym natryskiem odpręża i dodaje sił, ale aby cieszyć się funkcjonalnością tego urządzenia, należy zadbać o wszystkie techniczne detale instalacji, żeby na pewno była szczelna i niezawodna. W tym celu warto zainwestować w dobrej jakości syfon do brodzika. Jest to niezbędny element, którego zadaniem jest odprowadzanie zużytej wody.

To rozwiązanie dostępne jest w kategorii sklepu internetowego, którą właśnie oglądasz, podobnie jak głowice, łapacz włosów, zasyfonowanie, blokady antyzapachowe, obudowy czy kolano przyłączeniowe. Znajdziesz u nas również syfon brodzikowy niski i inne warianty, oferowane w korzystnych cenach.

Jak działa syfon brodzikowy lub prysznicowy?

Bez syfonów nie jest możliwe prawidłowe działanie systemu kanalizacyjnego, dlatego są powszechnie stosowane jako wyposażenie zarówno kuchni, jak i łazienki. To właśnie ze względu na miejsce przeznaczenia można wyróżnić kilka rodzajów tego urządzenia. Niezależne jednak, czy będzie ono używane przy umywalkach, czy w brodzikach, zasada działania jest zawsze taka sama, a przy tym bardzo prosta. Zużyta woda zostaje odprowadzona do pionu kanalizacyjnego budynku, ale nie całkowicie. Jej część zatrzymuje się w syfonie i stanowi barierę przed przedostawaniem się gazów ściekowych do pomieszczenia. Nieprzyjemny zapach wydziela się właśnie w momencie, kiedy instalacja nie jest używana przez dłuższy czas i woda wyparuje. Obecnie na rynku dostępne są specjalne rozwiązania, które jeszcze skuteczniej chronią przed tego typu sytuacjami.

Jak wybrać syfon prysznicowy?

Zastanawiasz się, jaki syfon do prysznica sprawdzi się najlepiej w Twoim domu? Przede wszystkim zmierz głębokość brodzika, do którego musi być dopasowany, a także średnicę otworu odpływowego. Ważnym parametrem jest również skuteczność odprowadzania wody, którą mierzy się w litrach na minutę. Trzeba ją dostosować do posiadanej baterii. Przykładowo syfon prysznicowy do kabiny wyposażonej w panel z hydromasażem powinien mieć odpływ wody na poziomie 30 l na minutę.

Bardzo ważną kwestią jest sposób, w jaki czyści się dany syfon. Należy robić to regularnie, a skomplikowane i przestarzałe konstrukcje z pewnością utrudnią ten proces. W przypadku używania preparatów udrażniających trzeba upewnić się, że nadają się one do materiału, z którego wykonana jest instalacja w brodziku.

Warto wybierać nowoczesne syfony, które posłużą przez długi czas, zapewniając maksymalne zabezpieczenie. Dobrze też zwrócić uwagę na kolorystykę montowanego elementu lub sięgnąć po taki, który jest praktycznie niewidoczny.

Sprzedajemy syfony do brodzików wybierz je w Hydrauliko!

Staramy się uzupełniać sklep wyłącznie o najciekawsze propozycje. Dom powinien być urządzany z troską o precyzję połączeń i szczelność instalacji, aby łazienka nie stała się źródłem problemów i nie wymagała zbyt szybkiej naprawy. Nie ma rozwiązań bezawaryjnych, ale odpowiednio dobrane produkty, jak wysokojakościowy, polecany przez nas syfon, gwarantują zadowolenie z zakupów.

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 19 spośród 19 (20 produktów)
 HL Hutterer & Lechner Zasyfonowanie Primus do HL531
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
100,99 zł
 HL Hutterer & Lechner Zasyfonowanie do HL521
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
37,77 zł
 HL Hutterer & Lechner Głowica syfonu do HL521
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
30,31 zł
 HL Hutterer & Lechner Łapacz włosów do HL520F stożkowy perforowany
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
32,00 zł
 HL Hutterer & Lechner Łapacz włosów do HL520
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
32,29 zł
 HL Hutterer & Lechner Zasyfonowanie do HL520F
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
39,70 zł
 HL Hutterer & Lechner Nasada górna syfonu HL520
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
68,49 zł
 HL Hutterer & Lechner Zasyfonowanie
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
103,65 zł
 HL Hutterer & Lechner Syfon brodzikowy/50x6/4 z odejściem poziomym, z przegubem kulowym
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 105,23 zł
 HL Hutterer & Lechner Kolano przyąłczeniowe do brodzika z zaworem 6/4
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
68,49 zł
 HL Hutterer & Lechner Komplet przelewu i odpływu 6/4 do wanny i brodzika
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
117,77 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 19 spośród 19 (20 produktów)

Syfony do brodzików i pryszniców. Syfon prysznicowy i brodzikowy niski
Ocena (52 ocen) 4.8
* * * * *
Nasze osiągnięcia

e-Gazele Biznesu 2016 e-Gazele Biznesu 2020 e-Gazele Biznesu 2022

Wyróżnienia od Euler Hermes
"Złoty Płatnik 2015"
"Złoty Płatnik 2016"
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft - właściciel marki Hydrauliko - prowadzi nieprzerwanie działalność już 18 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 26118 firm. W ofercie posiadamy 3 026 produktów.

Plików cookie używamy do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Tutaj możesz dokonać szczegółowych ustawień lub cofnąć zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności .