Zmiękczacze wody

W wielu domach jakość wody płynącej z kranu pozostawia wiele do życzenia i jest daleka od ideału. W takich przypadkach warto zamontować zmiękczacz wody, który znacznie ją polepszy. Dzięki temu wygrasz z kamieniem i innymi przykrymi konsekwencjami zanieczyszczonej cieczy. Oferujemy nowoczesne urządzenia w postaci butli z granulatem w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i zakupów! 

Po co zmiękczać wodę w domu?  

Twarda woda jest często bagatelizowanym problemem, który trudno zwalczyć. Tymczasem jej negatywne skutki mogą oddziaływać na zdrowie i wysokość rachunków! Codzienna higiena powoduje wysuszanie skóry, a nawet podrażnienia. Domownicy są zmuszeni do nadmiernego zużywania środków czyszczących, ponieważ nie chcą się one pienić i działać. Dużym kłopotem jest też kamień w domu, który osadza się w czajnikach, garnkach, ale także na płytkach czy elementach prysznica. Po pierwsze nie wygląda to estetycznie, a pod drugie zmusza do częstszych zakupów. Co ciekawe, zauważono nawet wpływ osadów na smak potraw! 

Działania zmiękczacza  

Rozwiązaniem opisanych kłopotów są zmiękczacze twardej wody, która zawiera jony wapnia i magnezu. Cząsteczki te obniżają jej parametry. Odpowiednie urządzenie wymienia wspomniane związki na jony sodu. Gdy ciecz przepływa przez filtr zawarte w niej kationy wapnia i magnezu są zatrzymywane. Dzięki temu nabiera ona lepszego składu. U nas znaleźć można zestawy butli z granulatem w komplecie. Jej wielkość warto dopasować do potrzeb konkretnego gospodarstwa domowego. Niezależnie od wyboru gwarantujemy doskonałe ceny. 

Zmiękczacze wody - typy urządzeń 

Powszechnie stosuje się dwa typy takich produktów - kompaktowe z butlą i pojemnikiem na solankę zamkniętymi w jednej obudowie oraz składające się z dwóch elementów, czyli osobno butla i zbiornik na tabletki solne. Takie urządzenia mają niewielkie rozmiary i są proste w obsłudze, co stanowi ogromną zaletę. Niekiedy należy do nich zamontować zawór antyskażeniowy typu BA. Każdy model zawiera specjalną żywicę jednowymienną, dzięki której woda jest zmiękczona. Odbywa się to na bieżąco w momencie poboru. Zatem zanim ciecz zostanie użyta i trafi do kranu, zostaje poddana działaniu sprzętu.  

Najlepsza oferta zmiękczaczy wody 

Oferujemy profesjonalne zmiękczacze wody, które spełnią wymagania każdego Klienta. To zdecydowanie przykład urządzenia, które zmienia życie na lepsze. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy merytoryczną pomocą i radą w kwestiach wyboru odpowiedniej butli z granulatem. Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę. Zachęcamy do zakupu!  

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 4 spośród 4 (4 produkty)
 SYR Butla z granulatem zmiękczającym wodę 4litry
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
903,19 zł
 SYR Butla z granulatem zmiękczającym wodę 6litry
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
598,82 zł
 SYR Butla z granulatem zmiękczającym wodę 7litry
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
1 025,54 zł
 SYR Butla z granulatem zmiękczającym wodę 14litry
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
1 197,70 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 4 spośród 4 (4 produkty)

Zmiękczacze wody
Ocena (26 ocen) 4.6
* * * * *
Nasze osiągnięcia

e-Gazele Biznesu 2016 e-Gazele Biznesu 2020 e-Gazele Biznesu 2022

Wyróżnienia od Euler Hermes
"Złoty Płatnik 2015"
"Złoty Płatnik 2016"
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft - właściciel marki Hydrauliko - prowadzi nieprzerwanie działalność już 18 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 26215 firm. W ofercie posiadamy 3 026 produktów.

Plików cookie używamy do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Tutaj możesz dokonać szczegółowych ustawień lub cofnąć zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności .