Złącza i złączki hydrauliczne

Przy tworzeniu instalacji należy się skupić na każdym detalu i elemencie – wyłącznie pod tym warunkiem można mieć przekonanie, że ostatecznie cała konstrukcja będzie szczelna, wytrzymała i niezawodna. Właśnie w tym celu warto zamówić złączki hydrauliczne dostępne w naszym sklepie internetowym: kolano z brązu z gwintem zewnętrznym, kolano (także nyplowe), dwuzłączkę (także kolankową), złączkę przejściową. Trzeba pamiętać o prawidłowym zmierzeniu gwintu oraz porównać parametry dostępnych produktów i ich wariantów.

Zbudowane z wytrzymałych materiałów złączki hydrauliczne pozwalają na szybkie i niezawodne wykonywanie połączeń w układach hydraulicznych pracujących pod wysokim ciśnieniem. Zapewniają one łatwość łączenia i rozłączania elementów instalacyjnych oraz przewodów elastycznych. Użyta do ich budowy nierdzewna stal węglowa jest odporna na rozwój korozji powierzchniowej oraz uderzenia mechaniczne. Zapobiegają one powstawaniu szkodliwych naprężeń w instalacjach ciśnieniowych, zapewniając jednocześnie prawidłowy przepływ cieczy roboczej.

Solidne i trwałe złączki oraz złącza hydrauliczne

Znaczenie przy wyborze może mieć też ciśnienie pracy w wężach, dlatego przy ewentualnym braku profesjonalnej wiedzy na ten temat lepiej dowiedzieć się więcej z dostępnych materiałów lub skontaktować się z pracownikami sklepu. Złącza hydrauliczne w korzystnych cenach powinny być solidnym punktem instalacji zarówno w domowych, jak i przemysłowych warunkach. Gwarantujemy, że zgromadzone w tej kategorii produkty są wyselekcjonowane pod kątem jakości i cieszą się dobrą opinią wśród dotychczasowych klientów.

Oferowane przez nasz sklep internetowy solidne i trwałe złączki oraz złącza hydrauliczne mogą pracować pod ciśnieniem rzędu kilkuset bar. Możne je wybrać w wariancie skręcanym, jak i wtykowym, zgodnie z potrzebami konkretnej realizacji. Zastosowane do ich budowy technologie zapewniają redukcję drgań mechanicznych oraz odporność na działanie agresywnych substancji chemicznych. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane w systemach służących do przesyłu gazu, olejów oraz różnego rodzaju cieczy stosowanych w zakładach przemysłowych.

Wybierz niezawodne złącza do instalacji hydraulicznych!

Dostępne w naszym asortymencie produkty to niezawodne złącza do instalacji hydraulicznych. Znajdują zastosowanie nie tylko w przemyśle, lecz również budowie maszyn budowlanych oraz rolniczych. Pozwalają na sprawne wykonywanie bezpiecznych połączeń sztywnych, jak i elastycznych. Skorzystaj z naszej bogatej oferty złączek wysokociśnieniowych i wybierz najwyższą jakość szybkozłączek dla swojego zakładu!

Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 6 spośród 6 (26 produktów)
 VIEGA Kolano nyplowe
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 42,63 zł
 VIEGA Złączka przejściowa ( nypel z gwintem )
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 12,01 zł
 VIEGA Kolano miedziane
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 17,88 zł
 VIEGA Kolano z brązu z gwintem zew.
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 21,89 zł
 VIEGA Dwuzłączka kolankowa
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
od 31,20 zł
 VIEGA Dwuzłączka
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
36,00 zł
Sortuj wg:
Wyświetlane 1 - 6 spośród 6 (26 produktów)

Złącza i złączki hydrauliczne
Ocena (80 ocen) 4.6
* * * * *
Nasze osiągnięcia

e-Gazele Biznesu 2016 e-Gazele Biznesu 2020 e-Gazele Biznesu 2022

Wyróżnienia od Euler Hermes
"Złoty Płatnik 2015"
"Złoty Płatnik 2016"
Złoty płatnik 2015 Złoty płatnik 2016 Eksport

Firma Logisoft - właściciel marki Hydrauliko - prowadzi nieprzerwanie działalność już 18 lat - od 14 sierpnia 2006 roku. Zaufało nam już 26058 firm. W ofercie posiadamy 3 018 produktów.

Plików cookie używamy do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Partnerzy mogą połączyć te informacje z innymi danymi otrzymanymi od Ciebie lub uzyskanymi podczas korzystania z ich usług. Tutaj możesz dokonać szczegółowych ustawień lub cofnąć zgodę. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności .