Wpust dachowy DN125 pionowy z kołnierzem PP podgrzewany (10-30W/230V). Z koszem na liście
Kod Hydrauliko: 10344 | Kod HL Hutterer & Lechner: HL62.1F/2
Cena
szt.
szt.
Dostępność: dostępny
Ilość w magazynie: 1 szt.
Ocena
oceń produkt
Wpust dachowy DN125 pionowy z ocieplanym korpusem, podgrzewany na 230V (10-30W) z kołnierzem PP do zgrzewania z hydroizolacją na bazie PP. Z koszem na liście i ochroną montażową.
Parametry wariantu
materiał PP
EAN 9003076031801
przepustowość 10,75 l/s
waga 1,52 [kg]
karton - EAN/opakowanie 9003076031801
karton - opakwanie ME 1 [ilość]
karton - waga 2 [kg]
karton - wysokość/szerokość/głębokość 180/385/385 [mm]
średnica DN125
Wpust dachowy pionowy z kołnierzem PP podgrzewany (10-30W/230V). Z koszem na liście
Polecamy również
 Dallmer Wpust dachowy Power 86.0 DallBit
Rated 5.0/5 based on 4 customer reviews
 Dallmer Łapacz liści do wpustów attykowych, 92 x 114 mm
 HL Hutterer & Lechner Syfon antyzapachowy i przeciw cofkowy Primus blue do wpustu HL90Prblue
Rated 5.0/5 based on 1 customer reviews
 Dallmer Pierścień odwadniający z mufą do dachów odwróconych, Ø 170 mm
 Dallmer Wpust attykowy DallBit, DN 100
 Dallmer Wpust dachowy 64
 Dallmer Wpust dachowy 62
Rated 4.3/5 based on 4 customer reviews
 HL Hutterer & Lechner Wkład zasyfonowania w komplecie
 HL Hutterer & Lechner Wpust dachu płaskiego z przyspawanym płaszczem bitumicznym d 500mm
 HL Hutterer & Lechner Ruszt ze stali szlachetnej 115x115mm
Kanalizacja zewnętrzna / Wpusty dachowe
HL Hutterer & Lechner
P-10344-476
Nasze osiągnięcia
e-Gazele Biznesu 2016 e-Gazele Biznesu 2020 e-Gazele Biznesu 2022
Wyróżnienia od Euler Hermes
"Złoty Płatnik 2015"
"Złoty Płatnik 2016"